Finlux Arıza Kayıt Merkezi

0850 346 30 30

Aynı Gün İçerisinde Hizmet

Bornova Finlux Servisi

Finlux Bornova Bölgesi Servis Telefonu

☎️ 0850 346 30 30 ☎️

Bornova Finlux teknik servis firmamız beyaz eşya kategorisine giren buzdolabı, çamaşır ve bulaşık makinelerine teknik servis hizmeti sunuyor. Bornova bölgesinde bulunan teknik ekiplerimiz ile birlikte siz değerli müşterilerimize en hızlı şekilde teknik ekiplerimizi yönlendiriyoruz. Finlux markalı beyaz eşyanızın arızasını bizi arayıp bildirin ekiplerimiz gelsin ve cihazınızın onarımını yapsın. Onarım işlemlerinde değişen parçalara 1 yıl parça değişim garantisi sunarken aynı zamanda tüm bu servis hizmetini Finlux cihazlarınıza en uygun fiyatlarla sunuyoruz. Sizde Bornova bölgesinde yaşıyorsanız ve Finlux cihazınızda arıza var ise bizi 0850 346 30 30 numaralı telefonumuzdan arayın ve servis kaydı bırakın.

📍 Finlux Teknik Servis Bölgesi Bornova bölgesi
☎️ Bornova Finlux Servis Telefonu 0850 346 30 30
️🛠️ Bornova Finlux Servis Hizmeti Verilen Cihazlar Finlux Buzdolabı, Finlux Çamaşır Makinesi, Finlux Bulaşık Makinesi
Bornova Finlux Servisi

Bornova Finlux Beyaz Eşya Servisi

Bornova Finlux beyaz eşya teknik servisimiz buzdolabı, çamaşır ve bulaşık makinelerine teknik servis hizmeti sunmaktadır. Bornova bölgesinde yaşıyorsanız ve Finlux markalı beyaz eşyanız arızalı ise hemen bizi arayın ekiplerimiz hemen adresinize gelip cihazınızın arızasını gidersin.

Bornova Finlux Buzdolabı Servisi

Bornova Finlux buzdolabı teknik servis firmamız siz değerli müşterilerimizin buzdolabı arızalarına en kısa süre içerisinde müdehale etmesiyle ünlenmiştir. Buzdolabının içerisinde malzeme bulunması sebebiyle zamanla yarış içerisinde olduumuzun farkında olarak Bornova bölgesinde Finlux markalı buzdolabınzı en kısa süre içerisinde onarmak için elimizden geleni yapıyoruz.

Finlux markalı buzdolabınız soğutmuyor ise, su akıtıyor ise, alt bölmesi soğutmuyor ise, üst bölmesi soğutmuyor ise, arıza ışığı yanıyor ise, motor devreye girmiyor ise hemen bizi 0850 346 30 30 numaralı telefonumuzdan arayın, ekiplerimizi yönlendirelim.

Bornova Finlux Çamaşır Makinesi Servisi

Bornova Finlux çamaşır makinesi servisimiz Finlux markalı çamaşır makinenizde arıza oluşması durumunda en kısa süre içerisinde müdehale ediyor. Çamaşır makine arızasının günlük hayatta yaratacağı sıkıntılara hakim olduğumuzdan ötürü arızanızı en kısa sürede onarmak için elimizden gelen herşeyi yapıyoruz. Eğer mümkünse onarımı yerinde yapıyoruz, mümkün olmaz ise atölyeye alınıp onarımı yapılıyor.

Finlux markalı çamaşır makineniz su almıyor ise, su boşaltmıyor ise, kapağı açılmıyor ise, kazandan dönerken çok ses yapıyor ise, sıkmada çok ses yapıyor ise, hareket ediyor ise, programı bitirmiyor ve sürekli çalışıyor ise, hiç çalışmıyor ise, sürekli su almaya devam ediyor ise hemen bizi 0850 346 30 30 numaralı telefonumuzdan arayın, Bornova Finlux teknik servis ekiplerimiz en kısa süre içerisinde evinizde olsun.

Bornova Finlux Bulaşık Makinesi Servisi

Bornova Finlux bulaşık makinesi servisimiz Finlux markalı bulaşık makinelerinizin her türlü arızasını en kısa sürede çözmekle kalmıyor bu işlemleri en uygun fiyatlar ile yapıyor. Finlux markalı bulaşık makinenizde arıza var ise hemen bizi arayın, ekiplerimizi yönlendirelim.

Finlux bulaşık makinesi su almıyor ise, su boşaltmıyor ise, temiz yıkamıyor ise, suyu ısıtmıyor ise, altından veya kapağından su akıtıyor ise, hiç çalışmıyor ise, arıza ışıkları yanıp sönüyor ise hemen bizi arayıp servis kaydı oluşturun, ekiplerimiz en kısa süre içerisinde evinizde olsun.

Bornova Finlux Arıza Kayıt Merkezi

Bornova Finlux teknik servis firmamız Bornova bölgesi için arıza kayıt merkezi kurmuştur. 0850 346 30 30 numaralı telefonumuzu arayın, Bornova Finlux arıza kayıt merkezimize ulaşın ve servis kaydı oluşturun. En kısa süre içerisinde ekiplerimiz evinize gelsin, cihazınızı onarsın.