Windsor Arıza Kayıt Merkezi

0850 346 30 30

Aynı Gün İçerisinde Hizmet

Bornova Windsor Servisi

Windsor Bornova Bölgesi Servis Telefonu

☎️ 0850 346 30 30 ☎️

Bornova Windsor teknik servis firmamız beyaz eşya kategorisine giren buzdolabı, çamaşır ve bulaşık makinelerine teknik servis hizmeti sunuyor. Bornova bölgesinde bulunan teknik ekiplerimiz ile birlikte siz değerli müşterilerimize en hızlı şekilde teknik ekiplerimizi yönlendiriyoruz. Windsor markalı beyaz eşyanızın arızasını bizi arayıp bildirin ekiplerimiz gelsin ve cihazınızın onarımını yapsın. Onarım işlemlerinde değişen parçalara 1 yıl parça değişim garantisi sunarken aynı zamanda tüm bu servis hizmetini Windsor cihazlarınıza en uygun fiyatlarla sunuyoruz. Sizde Bornova bölgesinde yaşıyorsanız ve Windsor cihazınızda arıza var ise bizi 0850 346 30 30 numaralı telefonumuzdan arayın ve servis kaydı bırakın.

📍 Windsor Teknik Servis Bölgesi Bornova bölgesi
☎️ Bornova Windsor Servis Telefonu 0850 346 30 30
️🛠️ Bornova Windsor Servis Hizmeti Verilen Cihazlar Windsor Buzdolabı, Windsor Çamaşır Makinesi, Windsor Bulaşık Makinesi
Bornova Windsor Servisi

Bornova Windsor Beyaz Eşya Servisi

Bornova Windsor beyaz eşya teknik servisimiz buzdolabı, çamaşır ve bulaşık makinelerine teknik servis hizmeti sunmaktadır. Bornova bölgesinde yaşıyorsanız ve Windsor markalı beyaz eşyanız arızalı ise hemen bizi arayın ekiplerimiz hemen adresinize gelip cihazınızın arızasını gidersin.

Bornova Windsor Buzdolabı Servisi

Bornova Windsor buzdolabı teknik servis firmamız siz değerli müşterilerimizin buzdolabı arızalarına en kısa süre içerisinde müdehale etmesiyle ünlenmiştir. Buzdolabının içerisinde malzeme bulunması sebebiyle zamanla yarış içerisinde olduumuzun farkında olarak Bornova bölgesinde Windsor markalı buzdolabınzı en kısa süre içerisinde onarmak için elimizden geleni yapıyoruz.

Windsor markalı buzdolabınız soğutmuyor ise, su akıtıyor ise, alt bölmesi soğutmuyor ise, üst bölmesi soğutmuyor ise, arıza ışığı yanıyor ise, motor devreye girmiyor ise hemen bizi 0850 346 30 30 numaralı telefonumuzdan arayın, ekiplerimizi yönlendirelim.

Bornova Windsor Çamaşır Makinesi Servisi

Bornova Windsor çamaşır makinesi servisimiz Windsor markalı çamaşır makinenizde arıza oluşması durumunda en kısa süre içerisinde müdehale ediyor. Çamaşır makine arızasının günlük hayatta yaratacağı sıkıntılara hakim olduğumuzdan ötürü arızanızı en kısa sürede onarmak için elimizden gelen herşeyi yapıyoruz. Eğer mümkünse onarımı yerinde yapıyoruz, mümkün olmaz ise atölyeye alınıp onarımı yapılıyor.

Windsor markalı çamaşır makineniz su almıyor ise, su boşaltmıyor ise, kapağı açılmıyor ise, kazandan dönerken çok ses yapıyor ise, sıkmada çok ses yapıyor ise, hareket ediyor ise, programı bitirmiyor ve sürekli çalışıyor ise, hiç çalışmıyor ise, sürekli su almaya devam ediyor ise hemen bizi 0850 346 30 30 numaralı telefonumuzdan arayın, Bornova Windsor teknik servis ekiplerimiz en kısa süre içerisinde evinizde olsun.

Bornova Windsor Bulaşık Makinesi Servisi

Bornova Windsor bulaşık makinesi servisimiz Windsor markalı bulaşık makinelerinizin her türlü arızasını en kısa sürede çözmekle kalmıyor bu işlemleri en uygun fiyatlar ile yapıyor. Windsor markalı bulaşık makinenizde arıza var ise hemen bizi arayın, ekiplerimizi yönlendirelim.

Windsor bulaşık makinesi su almıyor ise, su boşaltmıyor ise, temiz yıkamıyor ise, suyu ısıtmıyor ise, altından veya kapağından su akıtıyor ise, hiç çalışmıyor ise, arıza ışıkları yanıp sönüyor ise hemen bizi arayıp servis kaydı oluşturun, ekiplerimiz en kısa süre içerisinde evinizde olsun.

Bornova Windsor Arıza Kayıt Merkezi

Bornova Windsor teknik servis firmamız Bornova bölgesi için arıza kayıt merkezi kurmuştur. 0850 346 30 30 numaralı telefonumuzu arayın, Bornova Windsor arıza kayıt merkezimize ulaşın ve servis kaydı oluşturun. En kısa süre içerisinde ekiplerimiz evinize gelsin, cihazınızı onarsın.